Tilsette

Åge Frøystad

Rektor
Musikkleiar
og Saft Suse

E-post  age.froystad@sykkylven.kommune.no
Telefon  40471441

Nadhira Vonstad

Danselærar Klassisk ballett og jazzdans

E-post  nadhiradesaram@hotmail.com
Telefon  41086954

Audun Skorgen

Gitar, El-bass, Kontrabass, Band

E-post  audun.skorgen@sykkylven.kommune.no
Telefon  41419615

Beate Blindheim Kvalsvik

Vokal, Teater

E-post  beate.blindheim.kvalsvik@sykkylven.kommune.no
Telefon  99633084

Kjell Gunnar Overøye

Fiolin, Bratsj,

E-post  kjell_gunnar64@msn.com
Telefon  90797703

Håkon Hagen Knudsen

Klarinett, Sax, Blås i skulen

E-post  hakonhagen.knudsen@gmail.com
Telefon  90618518

Marianne Giske

Messing, Blås i Skulen

E-post  marianne.giske@sykkylven.kommune.no
Telefon  99433180

Marianne Hafsaas

Fløyte/Treblås, Blås i Skulen

E-post  marianne.hafsaas@sykkylven.kommune.no
Telefon  47628347

Nikolas Fehr

Piano, Kyrkjeorgel, Akkordeon, Akkompagnatør

E-post  nikolas.fehr@sykkylven.kommune.no
Telefon  45077657

Pawel Prus

Slagverk

E-post  pawel.prus@hotmail.com
Telefon  46275919

Ilona Ruseckaite-Lapinskiene

piano

E-post  laputeeeee@gmail.com
Telefon  46234658

Rodrigue Mugeza

HipHop/Street danselærer

E-post  rucyahanarodrigue@gmail.com
Telefon  45574776

Design og nettløsning: Doghouse