Tilsette

Åge Frøystad

Konstituert Rektor
Messing, Saft Suse

E-post  age.froystad@sykkylven.kommune.no
Telefon  40471441

Antonia Genta

Danselærar

E-post  antonia.genta@sykkylven.kommune.no
Telefon  47758736

Audun Skorgen

Gitar, El-bass, Kontrabass, Band

E-post  audun.skorgen@sykkylven.kommune.no
Telefon  41419615

Beate Blindheim Kvalsvik

Vokal, Teater

E-post  beate.blindheim.kvalsvik@sykkylven.kommune.no
Telefon  99633084

Frøydis Moe Smith

Fiolin, Bratsj, Cello

E-post  froydim@gmail.com
Telefon  41572518

Håkon Hagen Knudsen

Klarinett, Sax, Blås i skulen

E-post  hakonhagen.knudsen@gmail.com
Telefon  90618518

Marianne Giske

Messing, Blås i Skulen

E-post  marianne.giske@sykkylven.kommune.no
Telefon  99433180

Marianne Hafsaas

Fløyte/Treblås, Blås i Skulen

E-post  marianne.hafsaas@sykkylven.kommune.no
Telefon  47628347

Nikolas Fehr

Piano, Kyrkjeorgel, Akkordeon, Akkompagnatør

E-post  nikolas.fehr@sykkylven.kommune.no
Telefon  45077657

Trine Ramnefjell

Piano, Visuelle kunstfag, SaftSuse

E-post  trine.ramnefjell@sykkylven.kommune.no
Telefon  90989105

Lars Olav Mauset

Slagverk

E-post  lomauset@live.no
Telefon  94878856

Vegard Tandstad

Slagverk

E-post  vegard.tandstad@gmail.com
Telefon  41601162

Design og nettløsning: Doghouse